אגד

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

למידע על יצירת קשר עם חברת אגד לחץ כאן: http://www.egged.co.il/%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A7%D7%A9%D7%A8.aspx

 

חברת אגד משרתת את אזרחי ישראל מאז קום המדינה עם צי הקווים הגדול ביותר בארץ. 48% מקווי האוטובוס שנוסעים היום ברחבי ישראל הם קווים של חברת אגד. האוטובוסים הירוקים ועליהם הכיתוב בלבן של egged מוכרים לכולנו מכל מקום. ברוב הערים הגדולות בישראל חברת אגד מפעילה גם את צי הקווים התוך- עירוניים ובתל אביב ואיזור גוש דן היא חולקת את הפעילות יחד עם חברת דן.

מידע על קווי אגד

חברת אגד מפעילה שירות מודיעין בכמה מדיות שונות. ניתן לקבל מידע על קווי אגד באמצעות מודיעין טלפוני. מרכז שירות המודיעין והלקוחות הטלפוני מטפל גם במקרים של אובדן רכוש, פניות הציבור, תלונות והצעות וכדומה כמו גם שירות של לוחות זמנים ומספרי קווים לפי מקומות ויעדים.

מי שזקוק למידע על קווי אגד יכול להיעזר גם בשירות באמצעות טלפון וגם באמצעות אתר האינטרנט של החברה. באתר האינטרנט תוכלו למצוא מידע על לוח זמנים של כל הקווים שמפעילה אגד, לתכנן מסלולים ולדעת איפה ואיזה קווים להחליף כדי להגיע ליעדכם.

באתר האינטרנט תוכלו למצוא גם מידע על תעריפי הנסיעות, מחירי כרטיסים וכרטיסיות, קניית חופשי חודשי משולב, עדכוני תנועה, אבידות ומציאות ולפנות למוקד שירות הלקוחות באמצעות טופס פניות. ניתן להשתמש גם בשירות sms של אגד דרך הטלפון הנייד ולקבל מידע על קווים ומסלולים בטווח של שניות.