אינטרנט רימון

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

 

לפרטי יצירת קשר עם אינטרנט רימון לחץ כאן: http://www.rimon.net.il/he/%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A7%D7%A9%D7%A8

 

אינטרנט רימון היא מערכת חדשה שפותחה על ידי מומחי אינטרנט במטרה להגן על הגולשים מפני תוכן בעייתי ולחסום ילדים לתכנים של פורנוגרפיה או אלימות וכל תוכן אחר שאנחנו רוצים למנוע כניסה אליו בבית. אינטרנט רימון הוא ספק האינטרנט שלצד ההגבלה על התכנים מספק גם שירות של אינטרנט מהיר. אחת החבילות כוללת את safebook – שירות הגנת גלישה בתחום הרשתות החברתיות.

השירותים שמספקת חברת אינטרנט רימון מבוססים על חבילות אינטרנט שונות שכוללות גם הגדרת מיגון מסוימת. ניתן לבחור בין רמות מיגון שונות שגורמות לחסימה של תוכנות מסוימות כמו תוכנות מסרים מיידים, חסימה של תוכנות לשיתוף קבצים, תכנים אינטרנטיים וכו'. במסגרת פעילות באמצעות אינטרנט רימון ניתן שירות טכני מפי מומחי אינטרנט שמלווים את הלקוחות בתמיכה טכנית בכל שעות היממה.

שירות הלקוחות של אינטרנט רימון

שרך שירות לקוחות של אינטרנט רימון  אפשר לבדוק אפשרויות שונות של הצטרפות לשירות, חיובים, התחייבויות, שינויים בחבילות וכל פנייה אחרת שעיקרה שירות לקוחות. בנוסף מפעילה החברה שירות מכירות ותמיכה טכנית בטלפון ייעודי.

דרך אתר האינטרנט של חברת אינטרנט רימון ניתן גם כן לקבל מידע רחב על כל סוגי השירותים שמעניקה החברה, על החבילות ותעריפיהן וכן לפנות לקבלת סיוע או תמיכה של נציג שירות מטעם החברה.