בזק

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

ליצירת קשר עם חברת בזק לחצו כאן: http://www.bezeq.co.il/serviceandsupport/contactus/

 

חברת בזק היא קבוצת התקשורת המובילה ביותר בישראל. החברות השונות שבונות את קבוצת בזק מספקות כבר שנים ארוכות שירותי טלפוניה רבים, אליהם הצטרפו בשנים האחרונות גם שירותים של אינטרנט מהיר ותקשורת אלחוטית. רשת הטלפון של Bezeq מספקת שירותים ליותר משני מיליון קווים בישראל. במהלך השנים הייתה בזק הספקית העיקרית של שיחות מוזלות לחו"ל במגוון של יעדים. כיום התחרות רבה יותר אך עדיין נחשבת החברה לספקית העדיפה על רבים מאזרחי המדינה.

בשנת 2009 השיקה החברה את שירותי האינטרנט NGN שמספקים אינטרנט מהיר בפס רחב למיליוני בתים בישראל. כיום מציעה הרשת לצד השירותים הטלפונים ושירותי השיחות לארץ ולחו"ל גם אינטרנט מהיר עד 100 מגה.

דרכי התקשרות עם שירותי בזק

חברת בזק מפעילה מוקד טלפון של שירות לקוחות. המוקד פועל בכל יום מהשעה 8:00 בבוקר ועד ל-21:00 בערב. ביום שישי פועל השירות בין השעות 8:00-12:30. באמצעות פנייה לשירות הלקוחות ניתן להצטרף לשירותי בזק, לקבל תמיכה טכנית, לבדוק חיובים וחשבוניות וכל פנייה אחרת לחברה. בנוסף, מפעילה בזק קו שירות שדרכו ניתן להזמין שירותי טלפון ואינטרנט.

לצד שירות טלפוני זה ניתן לקבל שירות ישיר באתר האינטרנט של חברת בזק. דרך האתר ניתן לעדכן פרטים, לבדוק חיובים, לפנות ישירות לשירות הלקוחות ולבצע פעולות שונות בחשבון. שירות חשוב נוסף של חברת בזק הוא שירות מודיעין 144 שפועל כיום גם דרך אתר האינטרנט.