בנק אוצר החייל

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

 

למידע ויצירת קשר עם בנק אוצר החייל לחצו כאן: https://online.bankotsar.co.il/wps/portal/FibiMenu/Marketing/AnBankActivity/AnInformation/AnContacttUs

 

בנק אוצר החייל הוקם בשנת 1946 כמוסד בנקאי שמטרתו להעניק שירות כספי בנקאי ללוחמי היישוב היהודי שהשתחררו מהצבא הבריטי לקראת סוף ימי המנדט. עד אמצע שנות השבעים שירת בנק אוצר החייל בעיקר חייילים ומשרתי קבע לצד עובדי מערכת הבטחון. בשנות השבעים הפך לבנק בשירות אזרחי ישראל ככללם והפך בין היתר לאחד הבנקים בקבוצת בנק הפועלים.

בשנת 2006 רכשה קבוצת הבינלאומי את חלקו של בנק הפועלים בבנק וכיום היא המנהלת העיקרית של בנק אוצר החייל. בשנת 2010 שונה הפורמט במבנה הבעלות על בנק אוצר החייל. קופת התגמולים של עובדי התעשייה האוירית מכרה את המניות לבינלאומי והקבוצה הפכה לבעלת השליטה במניות. לאחר מכן העבירה גם קבוצת חבר את מניותיה בבנק לקבוצת הבינלאומי.

שירות לקוחות ומידע של בנק אוצר החייל

לבנק אוצר החייל כ-25 סניפים בכל רחבי הארץ. בנוסף יכולים לקוחות הבנק לבצע פעולות מסוימות בסניפי קבוצת הבינלאומי. הבנק מציע שירות של בנקאות אישית ועסקית, ייעוץ משכנתאות וייעוץ פנסיוני, הזמנת כרטיסי אשראי ועוד. דרך השירות הבנקאי בטלפון ניתן לקבל בנקאות אישית טלפונית.

שירות בנקאי אינטרנטי ניתן לקבל דרך אתר האינטרנט של אוצר החייל ניתן לאתר סניפים בכל רחבי הארץ, ליצור קשר עם בנקאי אישי באמצעות טופס פנייה אינטרנטי, להיכנס לאיזור אישי המיועד לניהול החשבון, לצפות במצב העו"ש ולבצע פעולות שונות.