בנק איגוד

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

ידע ויצירת קשר עם בנק איגוד לחצו כאן: https://ubi.unionbank.co.il/445-he/UnionBank.aspx

 

בנק איגוד הוא הבנק השישי בגודלו בישראל. הוא מספק שירותי בנקאות אישית ללקוחות פרטיים ובנקאות עסקית לחברות ובתי עסק. בנוסף הוא מתמחה בעסקי היהלומים ומשרת את חברות היהלומים בבורסה הישראלית. הבנק שהוקם בשנות החמישים נשלט עד לשנת 1993 בעיקר על ידי מדינת ישראל ובנק לאומי.

בעקבות ההסכם למכירת השליטה בבנק הועבר גרעין השליטה לחברת שלמה אליהו אחזקות, ישעיהו לנדאו אחזקות ונכסי דוד לובינסקי אחזקות – שלוש החברות האלו הן אלו שמחזיקות בשליטה בבנק עד היום.

לבנק 36 סניפים בכל רחבי הארץ שמשרתים לקוחות פרטיים ועסקיים. 12 סניפים חדשים נפתחו מאז שנת 2004 עם התמקדות בריכוזי אוכלוסייה חרדית ובמרכזי העסקים של ישראל.

שירות לקוחות ומידע של בנק איגוד

בנק איגוד מפעיל מוקד מכירות ושירות לקוחות בנקאי בטלפון. במסגרת פנייה טלפונית ניתן לקבל מידע על מצב החשבון, להוסיף או להוריד שירותים, לברר לגבי נושאים כמו כרטיסי אשראי, הלוואות, משכנתאות, חסכונות ופקדונות ועוד.

בנוסף לקוחות הבנק יכולים לנהל את חשבון הבנק שלהם בבנק איגוד דרך אתר האינטרנט של הבנק לצד ניהול החשבון ניתן לקבל מידע על כל שירותי הבנק, למצוא סניפי בנק באיזור המגורים, לקבל מידע אונליין על שערי מט"ח ועוד.