בנק הפועלים

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

 

למידע ויצירת קשר עם בנק הפועלים כנסו עכשיו לאתר הבנק: https://www.bankhapoalim.co.il/wps/portal/PoalimPrivate/products?WCM_GLOBAL_CONTEXT=poalim%20-%20content/PoalimSite/SiteArea_SherutLekohot/SiteArea-PoalimContactUs/SiteArea-ByPhoneFax/&proceed=1

בנק הפועלים הוא הבנק המסחרי הגדול ביותר בישראל נכון לשנת 2010. הוא מעסיק מעל ל-10 אלף עובדים ויש לו מאות סניפים בכל רחבי הארץ. הבנק נוסד בשנת 1921 בניהול קואופרטיבי של ההסתדרות הציונית וההסתדרות הכללית. בשנת 1983 הולאם בעקבות המשבר במניות הבנקים והפך לבנק של המדינה במשך 13 השנים לאחר מכן. בשנת 1996 נמכר הבנק לקבוצת אריסון-דנקנר. כיום בעלת השליטה הגדולה בבנק היא חברת אריסון אחזקות בניהולה של שרי אריסון.

הבנק מציע שירות בנקאי פרטי למיליוני לקוחות בישראל. הוא מציע חשבונות מיוחדים לעסקים וחברות, משכנתאות, ייעוץ פנסיוני, בנקאות השקעות, הלוואות בכל סדר גודל, כרטיסי אשראי של קבוצת מאסטרדכארד ועוד.

שירות לקוחות ומידע של בנק הפועלים

סניפי בנק פועלים ממוקמים בכל קצוות הארץ ובערים הגדולות ניתן למצוא עשרות סניפים. בכל הסניפים ניתן לקבל מידע בנקאי על החשבון הפרטי או העסקי, לפתוח ולסגור חשבונות, להזמין כרטיסי אשראי, לקבל הלוואות, לפנות לקבלת משכנתא, ייעוץ פנסיוני וכל שירות בנקאי אחר. ניתן לאתר את סניפי הבנק באתר הבנק.

בנוסף, מפעיל בנק הפועלים את שירות פועלים בטלפון באמצעותו ניתן להגיע לבנקאי טלפוני ולבצע פעולות בחשבון, לעקוב אחרי החיובים בעו"ש ולנהל את החשבון. גם פועלים באינטרנט מאפשר ביצוע פעולות בחשבון ללא הגעה לסניף. כמו כן, מפעיל בנק הפועלים שירות sms, בנקאי אישי, שירות של פועלים בטלפון הנייד ועוד. כל השירותים הנ"ל מפורטים באתר האינטרנט של הבנק וניתן להירשם אליהם דרך הבנקאי האישי בסניף או דרך האינטרנט.