בנק לאומי

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

ליצירת קשר עם בנק לאומי כנסו עכשיו לאתר הבנק: http://www.leumi.co.il/

בנק לאומי הוא הבנק הותיק ביותר והבנק השני בגודלו בישראל. הוא הוקם כבר בתקופת הקונגרס הציוני הראשון ומשרת את הישראלים מאז קום המדינה. בעבר היה הבנק הלאומי של המדינה ובתחילת שנות המדינה שוחרר מתפקידו והפך לבנק המציע שירותי בנקאות כלליים ועסקיים ככל חברה בנקאית פרטית אחרת בישראל. היום לבנק לאומי ישנם מאות סניפים בכל רחבי הארץ.

הוא מציע שירות בנקאות אישית ללקוחות פרטיים, שירות בנקאות עסקית לבתי עסק קטנים וחברות גדולות, הלוואות, מפעיל את בנק לאומי למשכנתאות ומספר שירות של כרטיסי אשראי, ביניהם כרטיס האשראי הבלעדי של לקוחות הבנק – לאומי קארד. בבנק ניתן למצוא מספר סוגי חשבון ביניהם: חשבון לצעירים, חשבון לחיילים, חשבון מיוחד לסטודנטים, חשבון לעסקים וחשבון לפורשים מהעבודה. בנוסף מפעיל בנק לאומי שירותי ייעוץ פסיוני.

שירות לקוחות ומידע של בנק לאומי

כל סניפי הבנק פועלים בכל ימות השבוע למעט ביום שבת וראשון, בהתאם לשעות שנקבעו על ידי הבנק ומשתנות לעיתים. הבנק מציע שירות של לאומי באינטרנט שמאפשר ללקוחות הבנק לבצע פעולות בחשבון בלי עמלות דלפק – בין השירותים שניתן לבצע דרך האתר: הזמנת פנקסי צ'קים, בדיקת מצב עו"ש, הלוואות בזק, תשלום חשבונות, העברות בנקאיות בתוך בנק לאומי ומבנק לאומי לבנק אחר, טיפול בכרטיסי האשראי ועוד.

שירות טלפוני ללקוחות בנק לאומי מופעל במוקד לאומי call. דרך לאומי call אפשר לבצע פעולות בחשבון, לבדוק את מצב העו"ש ומצב חיובי האשראי ולהגיע לבנקאי אישי דרך הטלפון. בנוסף מפעילה לאומי שירות לאומי דיגיטל שכולל בתוכו לצד השירות באתר האינטרנט גם שירותי chat עם בנקאי אישי, שירות סלולרי ועוד.