בנק מזרחי טפחות

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

ליצירת קשר עם בנק מזרחי טפחות כנסו עכשיו לאתר הבנק: https://www.mizrahi-tefahot.co.il/he/Bank/about-mizrahi-tefahot-he-category/contactus/Pages/Default.aspx

בנק מזרחי טפחות הוא אחד הבנקים הגדולים בישראל. הוא מפעיל 125 סניפים ברחבי המדינה ובין היתר הוא בעל השליטה בבנק יהב, המשרת עובדי מדינה ואיגודים ציבוריים. בנק מזרחי טפחות שייך לקבוצת האחים עופר וקבוצת מ.ורטהיים. בשנת 2005 נעשה שינוי בבנק מזרחי כאשר בנק מזרחי המאוחד ובנק טפחות בנק משכנתאות לישראל התאחדו והפכו לבנק אחד – הלוא הוא בנק מזרחי טפחות.

הבנק מציע שירותי בנקאות לצעירים, חיילים, שכירים, עצמאיים וסטודנטים במסגרת בנקאות פרטית, לצד תוכנית מיוחדת לבני גיל הזהב. בנוסף הוא מציע בנקאות מסחרית, פעילות שוק הון, התמחות במשכנתא ונדל"ן, השקאות בפקדונות ותוכניות חסכון ומוצרים שונים בתחום המט"ח.

שירות לקוחות ומידע של בנק מזרחי טפחות

בנק מזרחי מפעיל שירות בנקאי מתקדם דרך אתר האינטרנט של הבנק. במסגרת השירות ניתן לפנות לבנק בנושאים ממוקדים כשלכל נושא יש דרכי התקשרות מוגדרות. בנוסף, ניתן לקבל שירות בנקאי בטלפון בכל נושא בנקאי – ניהול עו"ש, הזמנת שירותים של כרטיסי אשראי ופנקסי צ'קים, קשר עם בנקאי ישיר ועוד.

כמו כן, באתר האינטרנט של הבנק ניתן להיכנס לחשבון האישי ולבצע פעולות שונות – ניהול החשבון, העברות בנקאיות, בדיקת חיובי אשראי, פנייה לקבלת הלוואה ישירה, קבלת מידע על משכנתאות ועוד.