בנק מסד

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

ליצירת קשר עם בנק מסד כנסו עכשיו לאתר הבנק: https://online.bankmassad.co.il/wps/portal

בנק מסד הוא בנק שנמצא בבעלות הסתדרות המורים והבנק הבינלאומי. הוא מהווה את הבנק העיקרי שנותן שירותים כספיים ובנקאיים למורים בישראל. הבנק התמחה במהלך השנים במתן פתרונות פיננסים לכל עובדי ההוראה ביניהם תוכניות חיסכון, ניהול חשבון עו"ש, טיפול באשראי, הזמנת כרטיסי אשראי מותאמים למורים (מבית אשמורת) ועוד. לבנק 16 סניפים בכל רחבי הארץ וכן שלוש שלוחות שממוקמות בתל אביב, חיפה וחדרה.כל הסניפים מציעים שירות ייעוץ השקעות פיננסיות המותאם לאוכלוסיית המורים.

כיום משמש הבנק גם כנותן שירותי בנקאות לקהל הרחב ובין היתר לקוחות שהם בני זוג של מורים, ילדים של מורים או סטודנטים להוראה נהנים מתנאים מיוחדים ומועדפים בבנק. לצד הבנקאות הפרטית מפעיל בנק מסד מערכת בנקאות עסקית שמסייעת לעסקים קטנים במימון, בייעוץ השקעות ועוד.

שירות לקוחות ומידע של בנק מסד

לצד פנייה לשירותי הבנק דרך הסניפים ברחבי הארץ, הבנק מציע שירות לקוחות טלפוני. באמצעות הפנייה לבנקאי טלפוני ניתן לקבל מידע על מצב העו"ש, לבצע פעולות בנקאיות, להזמין כרטיסי אשראי, לקבל הלוואות מהירות ועוד.

אתר האינטרנט של בנק מסד מאפשר לקבל מידע בנקאי על תחומים שונים, ליצור קשר עם בנקאי הבנק, לקבל תמיכה אינטרנטית ולבצע פעולות בתוך החשבון במסגרת כניסה למערכת חשבון אישית.