בנק מרכנתיל

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

ליצירת קשר עם בנק מרכנתיל כנסו עכשיו לאתר הבנק: https://www.mercantile.co.il/MB/private

 

בנק מרכנתיל דיסקונט הוא בנק שנולד לפני כמעט מאה שנים במצרים. הוא התחיל כבנק אנגלו'-אג'יפשן והפך בשנת 1918 לבנק פלסטינאי. בשנת 1925 הוקם בארץ ישראל בנק ברקליס שהפך ברבות השנים לבנק מרכנתיל דיסקונט. בשנת 1993 החליט בנק ברקליס להפסיק את הפעילות בישראל והאחזקותיו בבנק מרכנתיל נמכרו לבנק דיסקונט – כך הפך בנק מרכנתיל לבנק מרכנתיל דיסקונט.

הבנק משרת את לקוחותיו בעשרות סניפים שמפוזרים בכל רחבי הארץ. הוא מתמחה במתן פתרונות בנקאיים לחברות תעשייה בתחומי התחבורה, התיירות, המסחר והבנייה וכן שירותים של בנקאות פרטית ללקוחות רבים בישובי המגזר הערבי לצד הקהילות החרדיות בישראל. הבנק נחשב לבנק בעל קשרים מהימנים עם בנקים בכל רחבי העולם ולכן מועדף על ידי חברות עסקיות בעלות פעילות בינלאומית.

שירות לקוחות ומידע של בנק מרכנתיל

בנק מרכנתיל מפעיל שירות בנקאות ישירה דרך הטלפון. במסגרת שירות הבנקאות הטלפונית ניתן לבצע פעולות בחשבון, ליצור קשר עם בנקאי, להגיע לסניף הבנק בו נמצא החשבון וכדומה. בנוסף ניתן לקבל מידע על מצב העו"ש, תשלום חשבונות ועוד.

דרך אתר האינטרנט של הבנק ניתן להיכנס לאיזור בנקאות אישית ולבצע פעולות בחשבון העו"ש, לקבל מידע על שירותים שונים של הבנק, להזמין שירותים ועוד.