דן

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

לשירות הלקוחות ויצירת קשר עם חברת דן לחץ כאן: http://www.dan.co.il/contactus/

חברת דן היא החברה לתחבורה ציבורית הפעילה ביותר באיזור גוש דן. היא מציעה שירות של אוטובוסים בקווים עירוניים ובין עירוניים בערי המרכז ומשמשת כחברת ההסעות העיקרית בתוך העיר תל אביב. במסגרת השירות שלה מגיעים האוטובוסים של חברת דן לתל אביב-יפו, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, פתח תקווה, הרצליה, יהוד וערים נוספות באיזור המרכז. בנוסף, מפעילה חברת דן קווים לירושלים שיוצאים ממסוף החברה בבני ברק.

מידע על קווי דן

מודיעין חברת דן מופעל הן על ידי מענה אוטומטי קולי שדרכו ניתן לקבל מידע על  לוח זמנים של קווי דן, אופן ההגעה ממקום אחד למקום אחר באמצעות קווי דן, תעריפי נסיעה, שינויים בקווים ובלוחות הזמנים ועוד.

בנוסף מפעילה חברת דן מענה קולי מאויש לפי בחירה. ניתן לקבל מידע על נושאים של לוח זמנים, תעריפי נסיעות, קווים ומסלולים, שעות פעילות, מבצעים, שינויים בקווים וכל מידע אחר דרך נציגי השירות שעונים לשיחות במהלך שעות היום. המוקד המאויש פועל מדי יום בין השעות שש בבוקר עד חצות ובמהלך יום שישי בין השעות שש בבוקר לשלוש אחר הצהריים.

אתר האינטרנט של חברת דן מספק גם הוא מידע נרחב לנוסעים. אפשר לקבל באתר האינטרנט מידע על לוח זמנים, תעריפים, מסלולי קווים, פניות הציבור, שינויים בקווי האוטובוס של דן ותכנון מסלולים ממקום למקום.