המראות ונחיתות

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

לטלפונים של רשות שדות התעופה לחץ כאן: http://www.iaa.gov.il/he-IL/rashot/Pages/PhoneBook.aspx

ללוח טיסות בזמן אמת לחץ כאן: http://www.iaa.gov.il/he-IL/airports/Pages/default.aspx

 

רשות שדות התעופה בישראל מפעילה לוח המראות ונחיתות בזמן אמת שמתעדכן גם באמצעות קו מודיעין טלפוני וכן באמצעות אתר האינטרנט של רשות שדות התעופה. במסגרת השירות ניתן לקבל מידע על המראות ונחיתות מנמל התעופה בן גוריון ומשדות תעופה נוספים בישראל כמו שדה דב ושדה התעופה באילת.

השירות מאפשר לקבל אונליין ובאמצעות טלפון את כל הנתונים על טיסה שאמורה לנחות בטווח של 24 שעות. נתונים אלו מתעדכנים דרך מחשבי נתב"ג באופן קבוע, מידי שלוש דקות, כך שניתן לקבל מידע על עיכובים, טיסות שעדיין לא נחתו, טיסות שהמראתן מתעכבת ולבדוק כל הזמן את זמן ההמראה או הנחיתה הסופי. לרוב מספר שעות לפני ההמראה או הנחיתה המידע יתייצב ויהיה ניתן לדעת במדוייק את השעה.

פנייה לשירות המראות ונחיתות

ניתן להתעדכן בכל המידע על המראות ונחיתות דרך אתר האינטרנט של רשות שדות התעופה או דרך מספר הטלפון של מודיעין המראות ונחיתות. חיוג למספר הטלפון יוביל אתכם למענה אוטומטי. במהלך השיחה תכניסו את מספר הטיסה ותקבלו את המידע או לחילופין לשמוע את כל פרטי הטיסות ב-24 השעות הקרובות.

באתר האינטרנט ניתן לקבל את פרטי ההמראות והנחיתות אונליין לפי מספרי הטיסה, היעדים. האתר וקו הטלפון מתעדכנים מדי מספר דקות.