ישראכרט

1900-72-5089

עכשיו במוקד הארצי של אינפו פון

 

חברת ישראכרט היא חברה ישראלית שהוקמה בשנת 1975 על ידי בנק הפועלים והייתה למעשה החברה הראשונה שסיפקה כרטיסי אשראי בישראל. היום היא מעניקה שירותים ללקוחות בנק הפועלים, מזרחי, טפחות, הבנק הבינלאומי, אוצר החייל, בנק מסד, יהב ובנק פאג"י. החברה מציעה לצד שירותי כרטיס אשראי גם שירותי סליקה, הלוואות, אשראי חוץ בנקאי ותוכניות תשלום וחיוב נוחות.

בנוסף היא מפעילה מועדון לקוחות. מועדון הלקוחות מאפשר להנות ממבצעים והטבות בעת שימוש בכרטיסי האשראי שמנפיקה החברה. החברה מאפשרת הזמנה של כרטיסי ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וישראכרט.

שירות הלקוחות של ישראכרט

מוקד שירות לקוחות של חברת Isracard פועל דרך הטלפון וניתן לדבר עם נציגי שירות לביצוע פעולות בכרטיס האשראי, בירור חיובים, בקשה להלוואות דרך כרטיס האשראי, בקשת חיבור לחשבון האינטרנט ועוד.

דרך אתר האינטרנט של ישראכרט ניתן להיכנס אל החשבון האישי ולבדוק את מצב החיובים, לבצע פעולות ועדכונים שונים וכן לפנות באופן ישיר לצוות שירות הלקוחות שיחזור באופן טלפוני אל הלקוח לאחר קבלת הפנייה מהאתר.

 
 
1900-72-5089

עכשיו במוקד הארצי של אינפו פון

 

לתשומת ליבכם

אתר אינפו פון הינו אינדקס מקוון המרכז את דרכי יצירת הקשר עם גופים שונים במשק ומפנה אליהם. אין קשר מסחרי בין האתר לבין אף אחד מהגופים המופיעים בו והאתר אינו קשור בהם בדרך כלשהי.

האתר מקפיד על מסירת פרטי קשר שיאפשרו לכם להגיע במישרין לגוף אותו אתם מחפשים, אך האתר אינו יכול להיות אחראי על שינויים שמתבצעים בפרטי הקשר של כל גוף רלוונטי.

מספר הטלפון המוצג כאן הינו מספר פרימיום בעלות של שיחת טלפון רגילה ברשת המשתמש, בתוספת 50 אג' לדקת שיחה.