לאומי קארד

1900-72-5089

עכשיו במוקד הארצי של אינפו פון

 

חברת לאומי קארד היא חברה בת של בנק לאומי שמחזיקה בלמעלה מ-80% ממניות החברה. החברה נותנת מגוון גדול של שירותי אשראי ונכון להיום יש לה כשני מיליון לקוחות שלהם הונפקו כרטיסי אשראי מטעמה. בנוסף היא מאפשרת לעשרות אלפי בתי עסק שירותי סליקה מתקדמים.

כמו כן מפעילה חברת לאומי קארד מועדון לקוחות שמעניק ללקוחות החברה הטבות והנחות בבתי עסק, מוסדות תרבות ובידור, מלונות וכו' בכל רחבי הארץ והעולם. בין שירותי החברה בתחום האשראי גם הענקת אשראי חוץ בנקאי, הלוואות אשראי מהירות והנפקת כרטיסי אשראי ממותגים של חברות שונות בשוק הישראלי – במסגרת מועדוני לקוחות שונים.

שירות הלקוחות של לאומי קארד

מוקד שירות לקוחות של חברת לאומי קארד פועל בטלפון בימים א'-ה' בין השעות 8:30-19:00 וביום שישי בין השעות 8:30-13:00. פנייה לשירות הלקוחות דרך הטלפון מאפשרת קבלת מידע על מצב החשבון, בדיקת חיובים, בקשת הלוואות מהירות ושירותים נוספים כמו גם הכוונה בנושא מכירה ותמיכה טכנית.

בנוסף ניתן לקבל באתר האינטרנט מידע על כל שירותי החברה ולהיכנס לאיזור אישי לניהול כרטיס האשראי.

 
 
1900-72-5089

עכשיו במוקד הארצי של אינפו פון

 

לתשומת ליבכם

אתר אינפו פון הינו אינדקס מקוון המרכז את דרכי יצירת הקשר עם גופים שונים במשק ומפנה אליהם. אין קשר מסחרי בין האתר לבין אף אחד מהגופים המופיעים בו והאתר אינו קשור בהם בדרך כלשהי.

האתר מקפיד על מסירת פרטי קשר שיאפשרו לכם להגיע במישרין לגוף אותו אתם מחפשים, אך האתר אינו יכול להיות אחראי על שינויים שמתבצעים בפרטי הקשר של כל גוף רלוונטי.

מספר הטלפון המוצג כאן הינו מספר פרימיום בעלות של שיחת טלפון רגילה ברשת המשתמש, בתוספת 50 אג' לדקת שיחה.