מטרופולין

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

לשירות הלקוחות ויצירת קשר עם חברת מטרופולין לחץ כאן: http://www.metropoline.com/he/sharon/contact

 

חברת מטרופולין היא חברת אוטובוסים חדשה יחסית שקיימת בישראל מאז שנת 2000. היא שייכת לקבוצת התחבורה של תור בוס, מכשירי תנועה ואתגל אחזקות והיא שימשה כטריגר ממשלתי לפתיחת שוק התחבורה הציבורית בישראל לתחרות. חברת מטרופולין זכתה לפני מספר שנים במרכז להפעלת קווי תחבורה בינעירוניים בין תל אביב לבאר שבע ולצד הקו הזה מפעילה עוד למעלה מ-50 קווים בכל רחבי הארץ.

מטרופולין פועלת בערים כמו תל אביב, ראשון לציון, נס ציונה, רמלה, לוד, רחובות, גדרה, יבנה, אשדוד, קרית מלאכי, קרית גת, שדרות, נתיבות, באר שבע, מצפה רמון, ערד ועוד. לפני מספר שנים זכתה במכרז להפעלת כל מערך התחבורה הציבורית באשכול הנגב. בנוסף, קווי מטרופולין משרתים גם את הערים באיזור השרון ביניהן כפר סבא, רעננה, הוד השרון, הרצליה, רמת השרון ועוד.

מידע על קווי מטרופולין

חברת מטרופולין מפעילה קו טלפון למידע. המוקד הטלפוני מאוייש במשך 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע וניתן לקבל בו מידע על לוח זמנים של קווי החברה, מסלולים, תעריפי נסיעות, הצהרה על אובדן מטען ועוד.

בנוסף, ניתן לקבל מידע על נושאים אלו דרך אתר האינטרנט של חברת מטרופולין ולאתר דרכו מספרי קווים, מידע על מסלולים, לוח זמנים ועוד. המשרדים הראשיים של חברת מטרופולין ונציגי שירות מודיעין החברה פועלים בכפר סבא וניתן לפנות גם באמצעות דואר ופקס.