נתיב אקספרס

1900-72-5087

עכשיו במוקד הארצי של אינפו פון

 

חברת נתיב אקספרס היא אחת החברות הותיקות ביותר בישראל והוקמה כבר בשנת 1927. מאז שנת 2001 הפכה לחברה מובילה בתחום התחבורה הבינעירונית כשזכתה במכרז להפעלת אשכול התחבורה הציבורית של חדרה נתניה.

היום ניתן למצוא את קווי החברה בחדרה, נתניה, אשכול צפת נהריה, נתניה תל אביב ויוקנעם טבעון. במסגרת השירות הזה היא מפעילה 50 קווי תחבורה שונים בין יישובי איזורים אלו. בין היתר מפעילה נתיב אקספרס שירות אוטובוסים בזכרון יעקב, פרדס חנה, בנימינה, אור עקיבא, צפת, חדרה ויישובים רבים נוספים.

מידע על קווי נתיב אקספרס

חברת נתיב אקספרס מפעילה שירות טלפוני למידע לנוסע. בקו זה ניתן למצוא מודיעין קולי שמסייע לנוסעים לאתר מסלולי קווים, נותן מידע על לוחות זמנים, שינויים בקווים, מיקום תחנות וכדומה. בנוסף ניתן לפנות בקו זה לצורך פניות הציבור, בקשות, תלונות, אובדן מטען וכדומה.

בנוסף, ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של חברת נתיב אקספרס ולאתר מידע על לוח זמנים של כל קווי החברה, שינויים ועדכונים בנושא קווי החברה, מידע על תעריפים ומחירים, מסלולי האוטובוסים והחלפת קווים.

 
 
1900-72-5087

עכשיו במוקד הארצי של אינפו פון

 

לתשומת ליבכם

אתר אינפו פון הינו אינדקס מקוון המרכז את דרכי יצירת הקשר עם גופים שונים במשק ומפנה אליהם. אין קשר מסחרי בין האתר לבין אף אחד מהגופים המופיעים בו והאתר אינו קשור בהם בדרך כלשהי.

האתר מקפיד על מסירת פרטי קשר שיאפשרו לכם להגיע במישרין לגוף אותו אתם מחפשים, אך האתר אינו יכול להיות אחראי על שינויים שמתבצעים בפרטי הקשר של כל גוף רלוונטי.

מספר הטלפון המוצג כאן הינו מספר פרימיום בעלות של שיחת טלפון רגילה ברשת המשתמש, בתוספת 50 אג' לדקת שיחה.