סלקום

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

לשירות הלקוחות ויצירת קשר עם חברת סלקום לחץ כאן: https://www.cellcom.co.il/support/contact_us/phone_support/

 

חברת סלקום היא חברת התקשורת הסלולרית הגדולה בישראל. היא מספקת שירות לכ-3.5 מיליון מנויים בתחום שירותי הטלפון הסלולרי, טלפון נייח, שירותי שיחות מוזלות לחו"ל, שירותי תוכן בתחום המוסיקה, הוידאו והמשרד הנייד, שירותי אינטרנט בפס רחב ועוד.

בנוסף, סלקום אחראית לחברת נטוויז'ן 013 בבעלותה שמציע אינטרנט בפס רחב ושירותים נרחבים בתחום הטלפוניה והאינטרנט העסקי והביתי. ביחד מספקות שתי החברות שירות מקיף למיליוני אנשים בישראל. לצד שירותי הטלפון והאינטרנט שמפעילה סלקום היא יוצרת תוכן סלולרי מהגדולות בישראל. התוכן הסלולרי שיוצרת סלקום כולל מוזיקה, אפליקציות מיוחדות, סדרות אינטרנטיות ועוד.

שירות הלקוחות של סלקום

חברת Cellcom מפעילה שירות לקוחות במספר זירות שונות. בכל רחבי הארץ ישנם מרכזי מכירה ושירות של סלקום שדרכם ניתן לרכוש את מוצרי החברה, לשדרג או להחליף מכשיר סלולרי, לשנות את החבילה או את הרכב החיוב, לתקן מכשירים סלולריים ועוד. ניתן לאתר מרכז שירות לקוחות דרך אתר האינטרנט

בנוסף, מפעילה סלקום שירות לקוחות טלפוני. באמצעות פנייה לשירות הלקוחות הטלפוני ניתן להגיע לנציגי שירות ולקבל תמיכה אנושית בנושאים כמו מכשירי הסלולר, קווים, חיובים, החלפת מכשירים, תיקון, ביטוח מכשירים ועוד. באתר האינטרנט של סלקום ניתן לקבל מידע רב ולהתחבר לאיזור אישי בו אפשר לבצע פעולות שונות הקשורות למנוי.