פלאפון

1900-72-5094

עכשיו במוקד הארצי של אינפו פון

 

חברת פלאפון היא החברה הותיקה בישראל בתחום הסלולר. היא הוקמה על ידי מוטורולה ותדיראן בשנת 1986 ובשנת 2004 נרכשה על ידי חברת בזק. נכון לשנת 2011 פלאפון משרתת למעלה מ-2 מיליון מנויים בכל רחבי הארץ ומעסיקה כ-4000 עובדים.

החברה מתמחה בשירותי טלפון סלולרי מתקדמים, מוכרת מכשירי מוטורולה, מספקת פתרונות חכמים לתקשורת עסקית ומתמחה בשיחות לחו"ל, אינטרנט מהיר של רשת HIGH Speed GSM, שירותי תוכן ועוד. לחברה 200 נקודות שירות בכל רחבי הארץ והיא מפעילה גם מוקד טלפוני ומוקד מכירות ארצי.

שירות הלקוחות של פלאפון

מרכזי המכירה והשירות של Pelephone ממוקמים בכל רחבי הארץ. החברה מפעילה שירות לקוחות דרך האתר לפיו ניתן להזמין תור במרכז המכירה והשירות הקרוב לבית ולהגיע ללא המתנה בתורים ארוכים. השירות ניתן דרך אתר האינטרנט של פלאפון.

שירות לקוחות טלפוני ניתן במגוון מוקדים שונים לפי נושאים. מוקד שירות לקוחות כללי פועל בין השעות 6:00-19:00 בימים א-ה' וביום ו' בין 8:00-12:00. בנוסף מפעילה החברה מוקד מכירה ללקוחות פרטיים וגם מפעילה מוקד שירות ומכירה מיוחד ללקוחות עסקיים חדשים וקיימים.

באתר האינטרנט של פלאפון ניתן לקבל שירות אישי בתחום מתחם פלאפון שלי. ניתן לבצע פעולות בחשבון, לראות את החיובים והחשבוניות ולפנות דרך האתר לנציג של החברה.

 
 
1900-72-5094
עכשיו במוקד הארצי של אינפו פון

 

לתשומת ליבכם

אתר אינפו פון הינו אינדקס מקוון המרכז את דרכי יצירת הקשר עם גופים שונים במשק ומפנה אליהם. אין קשר מסחרי בין האתר לבין אף אחד מהגופים המופיעים בו והאתר אינו קשור בהם בדרך כלשהי.

האתר מקפיד על מסירת פרטי קשר שיאפשרו לכם להגיע במישרין לגוף אותו אתם מחפשים, אך האתר אינו יכול להיות אחראי על שינויים שמתבצעים בפרטי הקשר של כל גוף רלוונטי.

מספר הטלפון המוצג כאן הינו מספר פרימיום בעלות של שיחת טלפון רגילה ברשת המשתמש, בתוספת 50 אג' לדקת שיחה.