רכבת ישראל

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

לשירות הלקוחות ויצירת קשר עם רכבת ישראל לחץ כאן: http://www.rail.co.il/HE/support/Pages/general.aspx

חברת רכבת ישראל היא חברה ממשלתית שאחראית על כל קווי הרכבת בישראל. במסגרת פעילות החברה פועלות מדי יום עשרות רכבות במסלולים שונים בכל רחבי הארץ. הנקודה הצפונית ביותר אליה מגיעה רכבת ישראל היא נהריה ואילו הנקודה הדרומית ביותר היא באר שבע.

הרכבת מפעילה מספר סוגי קווים, ביניהם בולטות הרכבות הפרבריות שעוצרות בכל תחנה לאורך הקו, ביניהן אפשר למצוא רכבת פרברית שנוסעת מבנימינה בצפון ועד לאשדוד, לוד, באר שבע או דימונה בדרום. בנוסף, מפעילה רכבת ישראל שירות של רכבות מהירות ורכבות אקספרס שאינן עוצרות בכל תחנה ותחנה ולכן מאפשרות לציבור הרחב להגיע לאיזור מרכז הארץ במהירות.

מידע על שירותי רכבת ישראל

אתר האינטרנט של רכבת ישראל מאפשר קבלת מידע מודיעין על מסלולי הרכבת, תעריפי הנסיעה ממקום למקום, לוח זמנים, שינויים בתנועת הרכבות, פתיחת קווים חדשים ועוד. בנוסף ניתן לפנות דרך האתר לשירות הלקוחות, להוריד אפליקציה לטלפון הנייד שמאפשרת להנות ממידע מודיעין הרכבת בלי להיכנס לאתר.

ניתן לפנות לקבלת מידע על קווי רכבת ישראל גם באמצעות טלפון נייח או נייד. דרך המוקד ניתן לקבל דרכו מידע על מסלולי הרכבת, לוחות זמנים, שינויים צפויים, תעריפים ועוד. בנוסף, ניתן לפנות למוקד פניות הציבור של רכבת ישראל.