012 שירות לקוחות

המידע באתר נאסף מרחבי הרשת

לשירות הלקוחות של 012 לחץ כאן: http://www1.012.net/012Smile/Pages/contactus.aspx

חברת 012 סמייל טלקום היא חברת תקשורת מובילה בישראל שמספקת שירותי אינטרנט וטלפוניה. בתחילה הייתה חברת 012 סמייל ספקית של שיחות מוזלות לחו"ל. היא נמצאת בבעלות של פרטנר, לצד חברת אורנג', וכיום היא מתמחה גם בשירותי אינטרנט ותקשורת ברמה גבוהה. בין שלל השירותים שהיא מספקת ניתן למצוא שירות של אינטרנט מהיר, קווי טלפון נייחים וניידים, תקשורת בינלאומית ותקשורת עסקית.

חברת 012 Smile מספקת שירותים מתקדמים בתחום התקשורת העסקית – היא מספקת שירותי קו טלפון בינלאומי, תקשורת נתונים, שירותי אבטחת מידע וגישה מרחוק מוצפנת (VPN), אירוח אתרים ושרתים בחוות שרתים מתקדמת, אינטגרציה של רשתות תקשורת ופתרונות מחשוב כוללים, שירות VPDN, שרתים וירטואליים, שירותי דומיין, מרכזיות חכמות ועוד.

שירות הלקוחות של 012 Smile

שירות לקוחות החברה מתקיים דרךהמוקד הטלפוני. באמצעות פנייה למוקד החברה ניתן לקבל מידע על שירותי החברה, חבילות מיוחדות, מבצעים, חיובים ועוד. בנוסף, ניתן לפנות למוקד התמיכה הטכנית 24 שעות ביממה. שירות הלקוחות של חברת 012 סמייל פועל בימים א'-ה' בין השעות 7:00-20:00 וביום ו' בין השעות 8:00-13:00.

בנוסף, ניתן לקבל שירות לקוחות במסגרת אתר האינטרנט של החברה. באתר קיים איזור אישי בו ניתן לבצע פעולות בחשבון, לפנות דרכו לסיוע שירות לקוחות, לצפות בחשבוניות ובחיובים ועוד.